strona 2

przeczytaj

Blog

Z jakich hiszpańskojęzycznych treści warto korzystać, ucząc się języka? Na to pytanie staramy się odpowiedzieć w najnowszym artykule na blogu.

podróż hiszpańskich zapożyczeń i przysłów do języka polskiego

Języki na całym świecie wzajemnie się przenikają, co prowadzi do powstawania zapożyczeń. Tych z hiszpańskiego jest w polskim niewiele, na dodatek dość …

trudności w języku angielskim

Jakim elementom trzeba poświęcić najwięcej uwagi, poznając język angielski? O tym, co przyprawia naszych uczniów o zawrót głowy, piszemy dzisiaj na blogu. Owocnej lektury!

nauka słówek w j. angielskim

Ile słówek można zapamiętać w krótkim czasie? Na to pytanie odpowiadamy w najnowszym artykule na blogu. Zapraszamy do lektury.

dwujęzyczność - nauka hiszpańskiego

Umiejętność posługiwania się językami obcymi niesie ze sobą wiele korzyści zarówno w sferze osobistej, jak i zawodowej ‒ i wiedzą o tym …

Hiszpański i portugalski - czy są podobne

Zarówno język hiszpański, jak i portugalski zaliczają się do grupy języków romańskich. Czy wspólne pochodzenie sprawiło, że języki te są to siebie podobne? Czy mają jakieś …

angielski podczas jazdy autem

Czy wyobrażasz sobie opanowywanie języka angielskiego podczas codziennych podróży samochodem? Rozpocznij naukę już dziś i zacznij osiągać swoje cele językowe!

Które kierunki studiów językowych są naprawdę przyszłościowe? Odkryj znaczenie nauki języków, zalety studiów i perspektywy zawodowe.

Studia językowe to najlepsza ścieżka kształcenia dla przyszłych tłumaczy i nauczycieli języków obcych. W trakcie nauki poznaje się nie tylko sam język, …

strach przed mówieniem w języku obcym

Czujesz stres przed mówieniem w obcym języku? Nie jesteś w tym sam! Dowiedz się, jak przezwyciężyć strach i zyskać pewność siebie.