strona 2

przeczytaj

Blog

W których krajach język hiszpański jest językiem urzędowym

W najnowszym artykule na blogu podpowiadamy, w których krajach używa się hiszpańskiego. Zapraszamy do zapoznania się z tekstem.

nauka słówek w j. angielskim

Ile słówek można zapamiętać w krótkim czasie? Na to pytanie odpowiadamy w najnowszym artykule na blogu. Zapraszamy do lektury.

czy warto zdawać egzamin cae i cpe?

Zastanawiasz się, czy warto uzyskać certyfikat CAE lub CPE? Garść informacji o jednych z najpopularniejszych egzaminów językowych - już na blogu!

korzyści kursu maturalnego

Na co kładzie się nacisk podczas kursu maturalnego i czy jego zakres bardzo odbiega od zwykłego kursu językowego - na te pytania odpowiadamy dzisiaj na blogu!

gdzie uczyć się języka katalońskiego

Katalonia - piękny region Półwyspu Iberyjskiego ze stolicą w Barcelonie. Czy zatem język kataloński jest odmianą hiszpańskiego? Odpowiedź w tekście na blogu!

regularne ćwiczenia angielskiej wymowy

Wymowa to bardzo ważny element skutecznego komunikowania się w języku angielskim. Jakie są najlepsze metody na jej poprawę? Sprawdź!

jak uczyć się angielskich przysłów?

Znane angielskie przysłowia

Czy znasz angielskie przysłowia? W dzisiejszym tekście prezentujemy garść często pojawiających się powiedzeń w języku angielskim.

Jak pisać listy formalne po angielsku?

Jak pisać listy formalne po angielsku? Na to pytanie odpowiadamy w najnowszym artykule na naszym blogu. Zapraszamy do zapoznania się z tekstem.

ile słówek trzeba znać do płynnego porozumiewania się w angielskim

Znajomość języka angielskiego jest niezwykle cenna. Pozwala przekraczać granice komunikacyjne, które dzielą nas od poznania nieznanych dotąd kultur. Otwiera drogę ku podwyższeniu kwalifikacji …