Na czym polega kurs Business English?

Business English to specjalistyczny kurs języka angielskiego, który przygotowuje do swobodnej komunikacji w sytuacjach biznesowych.

Jak przebiega kurs?

Kurs angielskiego w biznesie pomaga uczestnikom w zapoznaniu się z fachowym słownictwem z zakresu różnych branż, takich jak: ekonomia, finanse, bankowość, marketing, PR itp. Uczestnicy tego typu kursu języka angielskiego uczą się swobodnej komunikacji w sytuacjach biznesowych, w tym: negocjacji, zamówień, tworzenia ofert, prezentacji itd. Lekcje angielskiego w biznesie prowadzone są przez lektorów i native speakerów posiadających odpowiednie wykształcenie i doświadczenie.

Business English dla firm

Często kursantami są pracownicy przedsiębiorstw, które inwestują w rozwój swojej kadry. W przypadku kursu biznesowego języka angielskiego dla firm, nasza szkoła językowa w Krakowie dostosowuje treści do Państwa potrzeb. Szkolenia językowe dla firm w Krakowie mogą zostać rozbudowane o specjalistyczne zagadnienia, które sprostają wymaganiom danego pracodawcy.

Jaki poziom wybrać?

Podobnie jak w przypadku standardowych kursów, zajęcia Business English prowadzone są na kilku poziomach. Można zapisać się na kurs języka angielskiego dla osób początkujących lub dla słuchaczy średnio zaawansowanych i zaawansowanych. Nauka języka angielskiego w biznesie to także forma przygotowania do egzaminu BEC – Business English.